Grāmatas veterinārārstiem

There are no translations available.

 Visas šajā sadaļā uzskaitītās un aprakstītās grāmatas jūs varat nopirkt, uzspiežot uz grāmatas attēla. Tādējādi jūs tiksiet  pārvirzīts uz grāmatas pārdevēja-drošu mājas lapu, kur, aizpildot visas pieprasītās ailes, varēsiet  grāmatu iegādāties. Ja rodas grūtības grāmatas iegādē, nesaprotat grāmatas pārdevēja mājas lapā sniegtās ziņas vai vēlaties noskaidrot,kāpēc norādītā cena ir aptuvena, lūdzu apmeklējiet sadaļu - Kā nopirkt

Zirgu slimības

 

" Ilustrēts gaids zirgu slimībās" Autors Sameeh M. Abutarbush. Grāmata cietos vākos, angļu valodā, 704 lpp. Cena ~130 euro

Grāmata "'Dažādu kaķu un suņu šķirņu predispozīcija uz slimībām ".

Autors: Alex Gough

, Alison Thomas Izdevējs: Wiley-Blackwell(2010). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 352 lpp. Cena~63 euro.

Apraksts

Grāmata sadalīta divās daļās- puse par suņiem, otra puse par kaķiem, aprakstot šķirnes un sniedzot informāciju par biežāk sastopamajās slimībām katrai šķirnei un īpašām nosliecēm uz vienu vai otru slimību. Informācija nav balstīta tika uz viena vai divu vetārstu viedoķļa, bet gan uz nopietnu veterināro žurnālu publikācijām un zinātniskajiem pētījumiem. Lieliski noderēs vetārstiem,lai varētu ieteikt saviem klientiem vispiemērotākās šķirnes izvēlei,kā arī efektīvi ārstēt saslimušos. 

Grāmata "'Suņu un kaķu ādas slimības. Gids īpašniekiem un profesionāļiem ".

Autors: Steven A. Melman

Izdevējs: DermaPet Inc.,U.S.(1994). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 264 lpp. Cena~32 euro.

Apraksts

Grāmata par ādas slimībām un to ārstēšanu.

Grāmata "Truši. Veselība, kopšana un slimības."Autors:Virginia C. G. Richardson . Izdevējs:Wiley-Blackwell(2000). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 184 lpp. Cena~53 euro

Grāmatu sarakstījis veterinārārsts un tā ir domāta vetārstiem-praktiķiem, studentiem un mājas trušu-mīluļu īpašniekiem. Tā kā trusis ir trešais populārākais mājdzīvnieks, tad arī šī dzīvniekā īpašniekiem nepieciešama uz zināšanām pamatota ārstēšana un aprūpe.

Grāmata "Veterinārā rokasgrāmata aitu turētājiem". Autors:David Henderson Izdevējs: Old Pond Publishing Ltd (1990). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 700 lpp. Cena ~34 euro.

Apraksts

Grāmatu ir sarakstījis veterinārārsts, kurš praktizējies aitu ārstēšanā, darbjojies kālektors universitātēs. Grāmatā aprakstīta galveno aitu slimību cēloņu analīze, tādējādi dodot fermu īpašniekiem veikt visus pasākumus, lai novērtsu un nepieļautu saslimšanas.Grāmata pamatāir domāta fermeriem, bet noderēs arī veterinārijas studentiem un praktizējošiem veterinārārstiem. 

 

Grāmata "Aitu slimības". Autors:Ian Aitken Izdevējs:Wiley-Blackwell (2007) Grāmata angļu valodā,cietajos vākos, 624 Lpp. Cena ~176 euro.

Apraksts

Grāmata paredzēta veterinārārstiem. Sniegtas ziņas par aitu slimībām, tai skaitā, tādām, kuras sastopamas tikai atseviškos kontinentos vai valstīs.

Grāmata "Aitu medicīna". Autors: Philip R. Scott Izdevējs: Manson Publishing(2010) Grāmata angļu valodā,mīkstajos vākos, 336 lpp. Cena ~54 euro

Apraksts

Grāmata paredzēta praktizējošiem vetārstiem. Grāmatā aprakstītas aitu slimības, cēloņi,prognozes, ārstēšana,diferenciāldiagnostika.

Grāmata "Zivju slimības. Diagnostika un ārstēšana". Autors:Edward J. Noga. Izdevējs:Wiley-Blackwell (2010). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 536 lpp. Cena ~85 Ls.

Apraksts

Grāmatā ietverta infrmācija par bieži un ne tik bieži sastopamām zivju slimībām, to ārstēšanu. Grāmata domāta zivju un akvakultūras speciālistiem- cilvēkiem, kas darbojas ar zivīm profesionālā līmenī.

 

 Grāmata "Cūku slimības, to diagnostika". Autors: Ernest Peacey. Izdota 2010.gadā. Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 54 lpp. Cena~ 20 Ls.

Apraksts

Sniegta informācija par izplatītākajām cūku slimībām.

 

 Grāmata "Cūku medicīnas rokasgrāmata". Autors:Peter G. G. Jackson , Peter D. Cockcroft . Izdevējs: Saunders Ltd (2007). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 308 lpp. Cena ~72 Ls.

Apraksts

Grāmata paredzēta veterinārmedicīnas studentiem un vetārstiem. Grāmatā sniegta informācija par cūku slimībām, to diagnostiku, ārstēšanu, pēcnāves ekspertīzi. Grāmātā daudz ilustrāciju un fotogrāfiju, kas atvieglo saprast rakstīto.

Grāmata "Liellopu medicīna. Slimības un kopšana". Autors:A. H. Andrews, R. W. Blowey, H. Boyd, R. G. Eddy.Izdevējs:Wiley-Blackwell (2003). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 1232 lpp. Cena ~200 Ls.

Apraksts

Pins liellopu slimību un to ārstēšanas apraksts, ieskaitot ķirurģiju, infekcijas un nelipīgās slimības, mākslīgo apsēklošanu un apgrūtinātas dzemdības.

Grāmata "Liellopu slimības". Autors:Thomas Divers, Simon Peek. Izdevējs:Saunders (2007). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 704 lpp. Cena~100 Ls.

Apraksts

Grāmatā sniegts pilns un detalizēts govju slimību apraksts ar ārstēšanas metodēm. Grāmatu ir sarakstījuši veterinārārsti ar doktora grādu.

Grāmata "Krāsains liellopu slimību un veselības traucējumu atlass". Autors: Roger Blowey, A. David Weaver. Izdevējs:Mosby (2003). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 272 lpp. Cena~92 Ls.

Apraksts

Grāmatā ir vairāk nekā750 attēlu par dažādām liellopu slimībām. Atlasu plaši izmanto veterinārmedicīnas studenti, govju īpašnieki, praktizējošie vetārsti. Autors ir  vairāk kā 20 gadus strādājis kā pasniedzējs universitātēs,mācot studentiem lielo dzīvnieku slimības. Noteikti nenožēlosiet izdoto naudu.

 

 Grāmata "No A līdz Z par zirgu veselības problēmām un slimībām". Autors: Tim Hawcroft. Izdevējs: Ringpress Books Ltd (1993). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 308 lpp.

Apraksts

Grāmatā sniegts zirgu slimību un dažādu veselības problēmu apraksts. Grāmatā ir daudz labu fotoattēlu, kas ļauj zirga īapšniekam identificēt attiecīgo kaiti un rīkoties. Ir dotas ziņas arī par normāliem zirgu veselības rādītājiem. Grāmata domāta zirgu un staļļu īpašniekiem.

 

 Grāmata "Zirgu veselība". Autors: DG Powell , SG Jackson . Izdevējs:Wiley-Blackwell (1992). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 336 lpp.

Apraksts

Longmaņa veterinārā grāmata. Grāmata par zirgu slimībām. Izmantojama arī profesionāļiem un studentiem,kas apgūst zirgu slimības.

 

 Grāmata "Zirgu respiartoro problēmu skaidrojums". Autors: David W., DVM Ramey .Izdevējs:Kenilworth Press Ltd (2006). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos. Cena~15 Ls.

Apraksts

 Zirga respiratorās slimības ir vienas no izpaltītākajām pasaulē. Sniegti skaidrojumi diferenciāldiagnostikai un ārstēšanai. Grāmata būs noderīga gan zirgu īpašniekiem, gan veterinārārstiem.

 

Grāmata "Viss par laminītu". Autors:Ric Redden. Izdevējs:Blood-Horse,The,U.S.(1998). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 141 lpp. Cena ~17 Ls

Apraksts

Grāmatā sniegtas detalizētas ziņas par izplatītu zirgu slimību-laminītu.Kā to ārstēt, kā novērst tā rašanos. Profesionāļa grāmata profesionāļiem.

Grāmata "Ētika veterinārmedicīnā. Teorija un gadījumi". Autors:Bernard E. Rollin. Izdevējs:Wiley-Blackwell (2006). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 331 lpp. Cena ~40 Ls

Apraksts

Grāmatā veterinārmedcīnas ētkas pionieris aprakstījis dažādus gadījumus un to iespējamos risinājumus vetārstu ikdienas dzīvē, saskaroties ar izvēli- dzīvnieks vai dzīvnieka saimnieka vēlmes. Noderīga grāmata jaunajiem vetārstiem uzsākot savu patstāvīgo ikdienas vetārsta dzīvi.

 

Grāmata "Panākumi veterinārajā privātpraksē". Autors:Bradley Viner. Izdevējs:Wiley-Blackwell(2010). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 224 lpp. Cena ~35 Ls

Apraksts

Grāmata vetārstiem- uzņēmējiem, kurā apskatīta cita veterinārās prakses škautne- kā pareizi izveidot klīniku, kādu mārketinga kampaņu izvēlēties, kā strādāt ar saviem padotajiem, kā darboties ar saviem klientiem-dzīvnieku īpašniekiem.

 

Grāmata "Vārdnīca veterinārijas studentiem". Autors:Edward Boden. Izdevējs:A & C Black Publishers Ltd(2007). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos,800 lpp. Cena ~15 Ls

Apraksts

Grāmata veterinārijas studentiem. Ne tikai sniegts terminu skaidrojums, bet doti arī dažādu slimību apraksti un ārstēšana. Drīzāk sauktu par enciklopēdiju.

 

Grāmata "Veterinārā anatomija un fizioloģija". Autors:Victoria Aspinall , Melanie Cappello  Izdevējs:Butterworth-HeinemannLtd(2009). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos,252 lpp. Cena ~30 Ls

Apraksts

Grāmata veterinārijas studentiem par dzīvnieku anatomiju un fizioloģiju.

 

Grāmata "Blackwell piecu minūšu veterinārais konsultants par suņiem un kaķiem". Autors:Larry P. Tilley, Francis W. K. Smith Jr Izdevējs:Wiley-Blackwell(2007). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos,1640 lpp. Cena ~50 Ls

Apraksts

Grāmata vetārstiem par suņu un kaķu slimībām. Vairāk kā 350 top speciālisti sniedz informāciju par vairāk kā 825 specifskām saslimšanām.Papildus klāt arī CD, kas atvieglo darbu.

 

Grāmata "Klīniskās procedūras veterinārajā apkopē". Autors:Victoria Aspinall Izdevējs:Butterworth-Heinemann(2008). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos,360 lpp. Cena ~30 Ls

Apraksts

Grāmata par ikdienā mazo dzīvnieku praksē veicamajām procedūrām. Kopā ar ilustrācijām, kas palīdzēs veterinārajām "māsiņām" tikt galā ar darbu. 

 

Grāmata "Veterinārā parazitoloģija". Autors:M. A. Taylor, R. L. Coop, R. L. Wall

 Izdevējs:Wiley-Blackwell(2007). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos,904 lpp. Cena ~68 Ls

Apraksts

Grāmata par parazitoloģiju veterinārijā. Plašs apraksts, diferenciāldiagnostika, ilustrācijas.

Informāciju par jaunākām grāmatām var atrast: veterinarybooks.blog.com