Suņu DVD

There are no translations available.

Visas šajā sadaļā uzskaitītos un aprakstītos DVD vai video jūs varat nopirkt, uzspiežot uz attiecīgā attēla. Tādējādi jūs tiksiet  pārvirzīts uz attiecīgā produkta  pārdevēja-drošu mājas lapu, kur, aizpildot visas pieprasītās ailes, varēsiet  DVD iegādāties. Ja rodas grūtības DVD  iegādē, nesaprotat pārdevēja mājas lapā sniegtās ziņas vai vēlaties noskaidrot,kāpēc norādītā cena ir aptuvena, lūdzu apmeklējiet sadaļu - Kā nopirkt

DVD "Borderkolliji- aitu suņi atpūtā". Filma visiem reģioniem, 2005.gada, 75 min.gara. Cena ~ 20 Ls. Filmā parādīti aitu suņi un borderkolliji atpūšoties- skaisti skati, jauka mūzika un suņi visapkārt. īstena filma suņu mīļotājiem.

DVD "Jan Fennell- suņu vārdotājs". Filma  angļu valodā, visiem reģioniem, 2005.gads, 90 min. Cena~14 Ls. Filmā parādītas metodes, kā pareizi trennēt suni un panākt vēlamo.

DVD "Tina un Chandi. Iemāciet savam sunim jaunus trikus". Filma  angļu valodā, visiem reģioniem, 2010.gads,  Cena~14 Ls. Filmā parādītas metodes, kā  trennēt suni un iemācīt neiemācāmo.

DVD "Suņu trennēšana". Filma  angļu valodā, visiem reģioniem, 2005.gads, 61 min. Cena~8 Ls. Filmā parādītas metodes, kā  mācīt savu suni ar apbalvojumu palīdzību, nevis sodiem par nepareizu rīcību.

DVD "Suņi-izvēloties, rūpējoties un apmācot". Filma  angļu valodā, visiem reģioniem, 2008.gads, 160 min. Cena~15 Ls. Filmā sniegti parktiski padomi par pareizu rīcību suni izvēloties, apmācot un rūpējoties.

DVD "Suņu apmācība". Filma  angļu valodā, visiem reģioniem, 2003.gads, 60 min. Cena~15 Ls. Filmā sniegta informācija par suņu apmācības nozīmīgumu

DVD "Borderkolliju apmācība aitu ganīšanā. No haosa līdz kontrolei". Filma  angļu valodā, 2. reģionam, 2009.gads, 150 min. Cena~30 Ls. Filmā parādīta aitu ganu suņu apmācība no pašiem pamatiem. Filmā jaušams humors un sniegta apmācība- kā ar pacietību un pareizu pieeju panākt no sava aitu suņa nepieciešamo. Noderēs gan profesionāliem ganiem, gan tiem, kam aitu ganīšanas iemācīšana savam sunim ir vienkārši interesanta nodarbe hobijam.

DVD "Stafordšīras terjers. Jaunā īpašnieka rokasgrāmata". Filma  angļu valodā, 2. reģionam, 2006.gads, 45 min. Cena~16 Ls.  Kā zināms, stafordšīras terjeri ir īpaši suņi, tamdēļ tiek piedāvāta filma par to kā pareizi apieties,lai iegūtu sev draugu, nevis problēmas 

DVD "Kucēnu apmācība". Filma  angļu valodā, visiem reģioniem, 2006.gads, 45 min. Cena~16 Ls.  Parādīts, kā pareizi jāapmāca kucēns, kad tas nonācis jūsu mājās.

DVD "Rūpējoties par savu suni". Filma  angļu valodā, visiem reģioniem, 2005.gads, 60 min. Cena~25 Ls.  Filma par to, kas jādara sākot no suņa ienākšanas jūsu dzīvē,'līdz pat tā sirmam vecumam.

DVD "Suņu saprāts". Filma  angļu valodā, 2.reģionam, 2008.gads, 120 min. Cena~20 Ls.  Filmā parādītas svarīgākās lietas, kas jāievēro suņu saimniekiem- kā parezi izvēlēties suni, kā iemācīt komandu "nedrīkst", kā padarīt vidi "suņu drošu"- auto drošu, parādes durvju drošu utt.

Video "Viens gads aitu suņa dzīvē". Filma  angļu valodā, 2002.gads, 85 min. Cena~11 Ls.  Filmā ar kameru palīdzību ir sekots borderkollija dzīvei viena gada garumā, parādot cilvēka un suņa attiecības.

Video "Apmācīt suni 21 dienās". Filma  angļu valodā, 77 min. Cena~16 Ls. Filmā sniegti uzskatāmi padomi,kā trennēt savu suni.

DVD "Padomi iesācējiem medību suņu apmācībā". Filma  angļu valodā, 2.reģionam, 60 min. Cena~35 Ls. Filmā sniegti padomi,kā pareizi apmācīt suni medībām.

 

 Video "Cīnoties ar sliktajiem suņu ieradumiem". Filma  angļu valodā, 1991.gads, 2.reģionam, 60 min. Cena~20 Ls. Filmā sniegti padomi,kā tikt galā ar nelāgiem suņu ieradumiem- hiperseksualitāti, graušanu, pārlieku riešanu, saimnieka vilkšanu saitē, neatsaukšanos uz vārdu,lekšanu priekā virsū, sagaidot saimnieku mājās,agresiju .

 

 DVD "Jaunā labradora īpašnieka rokasgrāmata". Filma  angļu valodā, 2.reģionam, 2005.gads, 50 min. Cena~13 Ls. Filmā viss par labradoriem- kā izvēlēties pareizo kucēnu, kā pareizi audzināt un mīļot.

 

 DVD "Jaunā zelta retrīvera īpašnieka rokasgrāmata". Filma  angļu valodā, 2.reģionam, 2005.gads, 50 min. Cena~13 Ls. Filmā viss par zelta retrīveriem- kā izvēlēties pareizo kucēnu, kā pareizi audzināt un mīļot.

 

 DVD "Bokseris. Īpašnieka rokasgrāmata". Filma  angļu valodā, 2.reģionam, 2006.gads, 45 min. Cena~18 Ls. Filmā viss par bokseriem- kā izvēlēties pareizo kucēnu, kā pareizi audzināt un mīļot.

 

 DVD "Vesthailandas baltais terjers. Īpašnieka rokasgrāmata". Filma  angļu valodā, 2.reģionam, 2005.gads, 45 min. Cena~18 Ls. Filmā viss par vesthailandiešiem- kā izvēlēties pareizo kucēnu, kā pareizi audzināt un mīļot.