aitu grāmatas

There are no translations available.

Visas šajā sadaļā uzskaitītās un aprakstītās grāmatas jūs varat nopirkt, uzspiežot uz grāmatas attēla. Tādējādi jūs tiksiet  pārvirzīts uz grāmatas pārdevēja-drošu mājas lapu, kur, aizpildot visas pieprasītās ailes, varēsiet  grāmatu iegādāties. Ja rodas grūtības grāmatas iegādē, nesaprotat grāmatas pārdevēja mājas lapā sniegtās ziņas vai vēlaties noskaidrot,kāpēc norādītā cena ir aptuvena, lūdzu apmeklējiet sadaļu - Kā nopirkt

Grāmata "Pazīsti savu aitu". Autors:Jack Byard Izdevējs:Old Pond Publishing Ltd (2008). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 88 lpp.Cena~ 8Ls

Apraksts

Grāmatā aprakstītas dažādas aitu šķirnes. Grāmata ir kabatas izmēra,katrā lapaspusē ir skaista attiecīgās šķirnes aitas pārstāvja fotogrāfija ar otrā atvēruma lapā sniegtu aprakstu par attiecīgo šķirni.

Grāmata "Aitu grāmata.Mazu ganāmpulku turētājiem.". Autors:Tim Tyne IzdevējsThe Good Life Press (2009): Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 320 lpp. Cena ~25 Ls

Apraksts

Grāmata apraksta aitu turēšanu mazos apjomos dažādu iemeslu pēc- vai tie būtu nelielu papildus ienākumu gūšanai, vilnai, mauriņa kopšanai vai arī, lai lūkotos uz šo interesanto dzīvnieku. Grāmata sadalīta iedaļās, sniedzot ziņas par nepieceišamākajām iemaņām detalizēti. Autoram pašam pieder neliels aitu ganāmpulks Velsā.

 

Grāmata "Brīnišķīgā aita". Autors: Kathryn DunPaul Farnham. Izdevējs: Frances Lincoln (2008). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 112 lpp. Cena ~12 Ls.

Apraksts

Grāmatā publicētas fotogrāfa Paul Farnham bildes, kurās aitas pozē 'fotogrāfam dažādās pozās un vidēs. Teksta autors ir veterinārārste, bet galvenā grāmatas vērtība ir skaistās un neparastās fotogrāfijas. Būs lieliska dāvana aitu un mākslas mīļotājiem.

Grāmata "Praktiski padomi aitu turēšanā". Autors:Kim Cardell Izdevējs:The Crowood Press Ltd (1998). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos,176 lpp. Cena ~19 Ls.

Apraksts

Grāmatā aprakstīts viss, kas jums būtu jāzina par aitu turēšanu- kā izvēlēties pirmās aitas,kā veidot savu ganāmpulku, kā pārot aitas, kā pieņemt jaundzimušos teliņus,kā ēdināt, cirpt un ganīt. Ir arī sadaļas par to, kā veidot savu aitu biznesu un kur to visu pārdot.

Grāmata "Aitas iesācējiem". Autors: Nigel WoodrupIzdevējs: Gold Cockerel Books (2003). Grāmata angļu valodā,mīkstajos vākos, 96 lpp. Cena ~12 Ls.

Apraksts

Grāmatā sniegtas ziņas iesācējam- aitkopim, kura ganāmpulks nepārsniedz 50 aitas. Aprakstīts, kā izvēlētis,kā barot, kā pārot, kā pieņemt dzemdības,kā  izvairīties no izplatītākajāmslimībām. Sniegta informācija par to, kādas pazīmes liecina, ka steidzami jāsauc veterinārārsts palīgā. 

Grāmata "Veterinārā rokasgrāmata aitu turētājiem". Autors:David Henderson Izdevējs: Old Pond Publishing Ltd (1990). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 700 lpp. Cena ~25 Ls.

Apraksts

Grāmatu ir sarakstījis veterinārārsts, kurš praktizējies aitu ārstēšanā, darbjojies kālektors universitātēs. Grāmatā aprakstīta galveno aitu slimību cēloņu analīze, tādējādi dodot fermu īpašniekiem veikt visus pasākumus, lai novērtsu un nepieļautu saslimšanas.Grāmata pamatāir domāta fermeriem, bet noderēs arī veterinārijas studentiem un praktizējošiem veterinārārstiem. 

Grāmata "Aitu dzemdību pieņemšanas rokasgrāmata". Autors: Agnes C. Winter, Cicely W. Hill.  Izdevējs:The Crowood Press Ltd (2003). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 96 lpp. Cena:~20 Ls.

Apraksts

Autore ir veterinārārste ar 25 gadu pieredzi darbā ar aitām. Grāmatā aprakstīts normāls dzemdību process,kā arī dažādi iespējamie varianti apgrūtinātām dzemdībā un ieteikumi,kā ar tām tikt galā. Grāmatā sniegta arī informācija par pirmajām pēcdzemdību dienām gan aitai, gan jēram.

 

Grāmata "Aitu turētāja veterinārā rokasgrāmata". Autors:Judith Charnley, Agnes C. Winter. Izdevējs:The Crowood Press Ltd. Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 208 lpp. Cena:~26 Ls

Apraksts

Grāmatu ir sarakstījuši divi veterinārārsti,kuriem pašiemir savi aitu ganāmpulki. Grāmatā aprakstītas izplatītākās saslimšanas, to ārstēšana un novēršana.

Grāmata "Aitu veselība, kopšana,slimības. Foto gids.". Autors: Agnes C. WinterIzdevējs:The Crowood Press Ltd (2011) Grāmata angļu valodā, cietajos vākos,192 lpp. Cena: ~28 Ls.

Apraksts

Grāmatā aprakstīts viss, kas saistīts ar aitām- to auzdēšanu, slimībām, kopšanu. Grāmata pilna ar fotogrāfijām, kur atspoguļots rakstītais. Sniegtas ziņas arī par ikdienas manipulācijām-zobu pārbaudi,attārpošanu, ēdināšanu, cirpšanu. Grāmata derēs arī tiem, kas ar angļu valodu ir uz jūs.

 

Grāmata "Aitu slimības". Autors:Ian Aitken Izdevējs:Wiley-Blackwell (2007) Grāmata angļu valodā,cietajos vākos, 624 Lpp. Cena ~120 Ls.

Apraksts

Grāmata paredzēta veterinārārstiem. Sniegtas ziņas par aitu slimībām, tai skaitā, tādām, kuras sastopamas tikai atseviškos kontinentos vai valstīs.

Grāmata "Aitu medicīna". Autors: Philip R. Scott Izdevējs: Manson Publishing(2010) Grāmata angļu valodā,mīkstajos vākos, 336 lpp. Cena ~42 Ls

Apraksts

Grāmata paredzēta praktizējošiem vetārstiem. Grāmatā aprakstītas aitu slimības, cēloņi,prognozes, ārstēšana,diferenciāldiagnostika.