putnu grāmatas

There are no translations available.

Visas šajā sadaļā uzskaitītās un aprakstītās grāmatas jūs varat nopirkt, uzspiežot uz grāmatas attēla. Tādējādi jūs tiksiet  pārvirzīts uz grāmatas pārdevēja-drošu mājas lapu, kur, aizpildot visas pieprasītās ailes, varēsiet  grāmatu iegādāties. Ja rodas grūtības grāmatas iegādē, nesaprotat grāmatas pārdevēja mājas lapā sniegtās ziņas vai vēlaties noskaidrot,kāpēc norādītā cena ir aptuvena, lūdzu apmeklējiet sadaļu - Kā nopirkt

 

 

Grāmata "Vistas dārzā, olas virtuvē". Autors: Charlotte Popescu. Izdevējs: Cavalier Paperbacks (2003). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 160 lpp. Cena ~10 Ls.

Apraksts

Grāmata šniedz informāciju par to, kā turēt vistas savam priekam piemājas dārziņā. Priekam un svaigu olu iegūšanai.Pirmajā grāmatas daļā aprakstītas vistu šķirnes, vistu barošana, kopšana un pavairošana. Otrajā grāmatas daļā sniegtas ēdienu receptes- viss, ko varam pagatavot no olām.

 

Grāmata "Baloži. Īpašnieka rokasgrāmata". Autors: Matthew M. Vriends,Tommy Erskine  

 Izdevējs: Barron's Educational Series(2004). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 96 lpp. Cena ~11 Ls.

Apraksts

Grāmatā aprakstītas baložu šķirnes,kopšana,  barošana, dota informācija par to izturēšanās īpatnībām, uzvedības kodeksu.

 

Grāmata "Baložu kaislība. Pilna informācija par baložiem un sacensību baložiem". Autors: Elliott Lang

 Izdevējs: IMB Publishing(2010). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 160 lpp. Cena ~20 Ls.

Apraksts

Grāmatā sniegtas ziņas par sacensību baložu apmācību un audzēšanu,padomi, kā uzvarēt sacensībās un pareizi sagatvot tām.

 

Grāmata "Sacensību baloži". Autors: David Glover,   Marie Beaumont Izdevējs: The Crowood Press Ltd(1999). Grāmata angļu valodā, ceitajos vākos, 144 lpp. Cena ~20 Ls.

Apraksts

Grāmatā sniegtas ziņas par sacensību baložu apmācību un audzēšanu,padomi, kā uzvarēt sacensībās un pareizi sagatvot tām, sniegta informācija par biežāk sastopajāmslimībām un cīņu ar tām.

Grāmata "Modrenā fazānu turēšana". Autors:Len Chappel Izdevējs: Gold Cockerel Books(2006). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos,85 lpp. Cena ~13 Ls.

Apraksts

Grāmatā sniegtas ziņas par to kā turēt, barot, rūpēties par šiem dzīvniekiem, balstoties uz moderno pieeju.

 

Grāmata "Par ornamentālajiem fazāniem-iesācējiem". Autors:Robert Deeley Izdevējs: Gold Cockerel Books(2007). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos. Cena ~18 Ls.

Apraksts

Grāmata domāta iesācejiem-fazānu turētājiem, lai uzzinātu par fazānu šķirnēm,to turēšanu un kopšanu. Daudz attēlu, īsa informācija, neiedziļinoties detaļās.

Grāmata "Brīvos apstākļos turēto putnu slimības". Autors:Victoria Roberts Izdevējs: Whittet Books Ltd(2009). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 152 lpp. Cena ~25 Ls.

Apraksts

Grāmatā aprakstītas populārāko brīvos apstākļos (lasi- Latvijas lauku sētās) turēto putnu slimības, pirmās pazīmes, informāciju par to, kadsteidzīgi jādomā par putna kaušanu. Daudz diagrammu un attēlu ar skaidrojumiem. Par vistām, pīlēm, zosīm, fazāniem.

 

Grāmata "Fazāni pasaulē. Bioloģija un vēsture ". Autors:Paul A. Johnsgard ,Joseph Wolf Izdevējs: Smithsonian Books(1999). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 432 lpp. Cena ~35 Ls.

Apraksts

Grāmatā aprakstītas fazānu šķirnes pasaulē- to bioloģija,izplatība un vēsture. Izmantotas ilustrācijas rakstītā atspoguļošanai.

 

Grāmata "Pīļu un zosu turēšana ". Autors:Chris & Mike Ashton  Izdevējs: David and Charles(2009). Grāmata angļu valodā, mikstajos vākos, 128 lpp. Cena ~12 Ls.

Apraksts

Grāmatā sniegta informācija par pīļu un zosu turēšanu, sākot no populārāko šķirņu apraksta, līdz pat padomiem jūsu pagalma izvērtējumam turēšanas piemērotībai. Daudz ļoti skaistu fotogrāfiju.

 

Grāmata "Sākot ar zosīm ". Autors:Katie Thear  Izdevējs: Broad Leys Publishing Limited(2003). Grāmata angļu valodā, mikstajos vākos, 96 lpp. Cena ~12 Ls.

Apraksts

Grāmatā sniegta informācija par zosu turēšanu, audzēšanu un kopšanu. Iesācējiem.

 

Grāmata "Lielbritānijas un Eiropas putni ". Autors:Rob Hume  Izdevējs: Dorling Kindersley(2006). Grāmata angļu valodā, mikstajos vākos, 456 lpp. Cena ~12 Ls.

Apraksts

Grāmatā dažādu putnu šķirņu fotogrāfijas ar detalizētiem aprakstiem.

 

Grāmata "Mājas zoss". Autors:Frederic P. MillerAgnes F. VandomeJohn McBrewster Izdevējs: VDM Publishing House(2010). Grāmata angļu valodā, mikstajos vākos, 96 lpp. Cena ~35 Ls.

Apraksts

Grāmatā aprakstītas zosu, pīļu, citu mājputnu šķirnes un domestifikācijas process.

 

Grāmata "Praktisks ceļvedis vistu, pīļu, zosu un tītaru turēšanā". Autors:Fred HamsIzdevējs: Lorenz Books(2011). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 256 lpp. Cena ~20 Ls.

Apraksts

Vairāk kā 650 krāsainas fotogrāfijas, tūksotošiem padomu un aprakstu par to kā turēt mājputnus. Iesakām.

 

Grāmata "Mājas zoss". Autors:Chris Ashton, Mike Ashton Izdevējs: The Crowood Press Ltd(2008). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 200 lpp. Cena ~20 Ls.

Apraksts

Par mājas pīļu attīstību un veidošanos no savvaļas putniem. Attīstības vēsture, apraksti.