trušu grāmatas

There are no translations available.

Visas šajā sadaļā uzskaitītās un aprakstītās grāmatas jūs varat nopirkt, uzspiežot uz grāmatas attēla. Tādējādi jūs tiksiet  pārvirzīts uz grāmatas pārdevēja-drošu mājas lapu, kur, aizpildot visas pieprasītās ailes, varēsiet  grāmatu iegādāties. Ja rodas grūtības grāmatas iegādē, nesaprotat grāmatas pārdevēja mājas lapā sniegtās ziņas vai vēlaties noskaidrot,kāpēc norādītā cena ir aptuvena, lūdzu apmeklējiet sadaļu - Kā nopirkt

Par trušu audzēšanu

 "Kā rūpēties par savu trusi, arī par to, kā izvēlēties labāko šķirni" , Grāmata mīkstos vākos, angļu valodā par to, kā audzināt savu trusi veselu un aktīvu, arī par to, kā pareizi pārot trušus un audzināt to mazuļus. Izdota 2014.gada novembrī, 86 lpp. Cena 8 EUR.

 

"Truši audzēšanai" Autors K.S. Turner. Vadlīnijas iesācejiem par to, kā audzēt gaļas trušus un uzsākt trušu biznesu.Grāmata mīkstos vākos, 56 lpp, angļu valodā. Izdota 2014.gada novembrī. Cena 12 EUR

Grāmata "Trušu audzēšana". Autors: C. Snow. Izdevējs:Read Books (2010). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 96 lpp. Cena~30 euro.

Apraksts

Sniegta informācija par pareizu trušu turēšanu.

Grāmata "Rūpēs par jūsu trusi". Autors: RSPCA. Izdevējs:Collins. Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 48 lpp.Cena ~ 12 euro.

Apraksts

grāmatu ir sarakstījusi Lielbritānijas dzīvnieku aizsardzības asociācija. Grāmatā ietverti padomi pareizai trušu turēšanai, izvēlei, ikdienas vingrinājumiem, ēdināšanai, mīļošanai. Grāmatā ir daudz skaistu attēlu, kas ļauj izprast rakstīto vieglāk.

Grāmata "Dzīve ar mājas trusi". Autors: Linda Dykes, Helen Flack. Izdevējs: Interpet Publishing(2003). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 128 lpp. Cena ~18 euro.

Apraksts

Grāmatā aprakstīts viss,kas jāzina mājas truša īpašniekam. Turot trusi mājās kā mājas mīluli ir jāizmanto cita ēdināšanas, turēšanas, vingrinājumu pieeja nekā tad, ja trusis tiek turēts komerciālām vajadzībām. Šī grāmata sniedz informāciju par to-ko, kā un kur darīt, lai trusi nepiemeklētu slimības, bet, jūs,savukārt, sirdsāpes par slimo trusi. 

Grāmata "Pundurtruši. Trušu īpašnieku rokasgrāmata". Autors:Monica Wegler. Izdevējs:Barron's Educational Series Inc.(2008). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 64 lpp. Cena~18 euro.

Apraksts

Autors informē par to, kā atšķirt pundurtrušus no lielajiem, kā pareizi tos barot, apkopt un uzturēt. Informē arī par biežāk sastopamajām slimībām.

Grāmata "Pundurtruši". Autors:Dennis Kelsey-Wood. Izdevējs:TFH Publications,U.S.(1997). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 64 lpp. Cena~22 euro.

Apraksts

Autors apraksta pundurtrušu rašanās vēsturi, dažādas šķirnes, pareizu barošanu un kopšanu.

 

Grāmata "Trušupēdja". Autors:Meg Brown,   Virginia Richardson..Izdevējs:Ringpress Books Ltd (2000). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 176 lpp. Cena~15 euro

Grāmata,kurā iekļauts viss par trušiem- sākot no to izvēles, šķirnēm, kopšanas, barošanas, rašanās vēstures, izstāžu etiķetes utt.

 

Grāmata "Kāpēc mans trusis...?". Autors:Anne McBride. Izdevējs:Souvenir Press Ltd(2000). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 208 lpp. Cena~15 euro

Kāpēc mans trusis rīvē zodu pret mēbelēm? Rauj ārā spalvas no savas krūtažas? Apšpricē mani ar urīnu?Kož,kad es to paceļu? Grauž elektriskos vadus? Atbildes uz šiem un citiem līdzīgiem jautājumiem atradīsiet šajā grāmatā.

 

Grāmata "Trušu šķirņu un aprūpes minienciklopēdija."Autors:Geoff Russell. Izdevējs:Interpet Publishing(2008). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 208 lpp. Cena~18 euro 

Grāmatā ir vairāk nekā 400 krāsainu fotogrāfiju un aprakstu, kuros sniegta sīka informācija par trušu kopšanu, barošanu, uzturēšanu veselīgā formā, kā arī to, kā baudīt sava truša sabiedrību.

 

Grāmata "Relaksējies trusis. Masāža jūsu mīļtrusim."Autors:Chandra Moira Beal. Izdevējs:iUniverse.com(2004). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 60 lpp. Cena~20 euro 

Lai cik jocīgi tas neizklausītos, masāža ir veids,kā jūs varat savam trusim likt justies labāk, uzlabot uzvedības problēmas, samazināt nervu saspringumu,uzlabot imunitāti. Vismaz, grāmatas autori ir par to pārliecināt un sniedz ieskatu kopā ar fotogrāfijām -no pašiem pamatiem- kā uzsākt šīs procedūras.

 

Grāmata "Truši. Veselība, kopšana un slimības."Autors:Virginia C. G. Richardson . Izdevējs:Wiley-Blackwell(2000). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 184 lpp. Cena~60 euro 

Grāmatu sarakstījis veterinārārsts un tā ir domāta vetārstiem-praktiķiem, studentiem un mājas trušu-mīluļu īpašniekiem. Tā kā trusis ir trešais populārākais mājdzīvnieks, tad arī šī dzīvniekā īpašniekiem nepieciešama uz zināšanām pamatota ārstēšana un aprūpe.

 

Grāmata "Trušu barošana un veselība. Holistiska pieeja veselīgiem trušiem.". Izdevējs:Crosskeys Select Books(2008). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 40 lpp. Cena~14 euro 

 

Grāmata "Kad jūsu trusim nepieciešama īpaša aprūpe.Tradicionāla un alternatīvās ārstēšanas metodes."Autors:Lucile C. Moore. Izdevējs:SANTA MONICA PRESS(2008). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 456 lpp. Cena~22 euro 

Grāmatā aprakstīti dažādi gadījumi, kad tradicionālā medicīna palīdz trusim un, kad tā vairs nevar palīdzēt- vēzis, zobu problēmas utt. Aprakstīta alternatīvā ārstēšana un veids,kā atvieglot jūsu trusim dzīvi..

 Par trušiem vetārstiem

 "Trušu medicīna un veterinārija vetārstiem" Gramata par veselu un slimu trusi un tā kopšanu un audzēšanu. Autori  Mary Fraser Simon Girling..Grāmata mīkstos vākos, 240 lpp. Cena 50 EUR.

Par jaunākām grāmatām lasīt gramataspardzivniekiem.blogspot.com