govju grāmatas

There are no translations available.

Visas šajā sadaļā uzskaitītās un aprakstītās grāmatas jūs varat nopirkt, uzspiežot uz grāmatas attēla. Tādējādi jūs tiksiet  pārvirzīts uz grāmatas pārdevēja-drošu mājas lapu, kur, aizpildot visas pieprasītās ailes, varēsiet  grāmatu iegādāties. Ja rodas grūtības grāmatas iegādē, nesaprotat grāmatas pārdevēja mājas lapā sniegtās ziņas vai vēlaties noskaidrot,kāpēc norādītā cena ir aptuvena, lūdzu apmeklējiet sadaļu - Kā nopirkt

Grāmata "Liellopi. Pasaules šķirņu gids". Autors: Valerie PorterJake Tebbit. Izdevējs:The Crowood Press Ltd(2007). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 400 lpp.Cena ~50 ls

Apraksts

Grāmatā aprakstīta govju izcelšanās un katras šķirnes, kas atrodas dažādās pasaules valstīs, izcelšanās, raksturīgās īpašības, izmantošana. Grāmata papildināta ar attēliem par katru govs šķirni.

Grāmata "Liellopu šķirņu enciklopēdija". Autors: Marleen FeliusIzdevējs:Trafalgar Square(2007). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 800 lpp. Cena ~60 lpp.

Apraksts

Detalizēts apraksts par katru govju šķirni.

Grāmata "Britu govis"Autors: Val Porter Izdevējs:  Shire Publications (2009) Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 56 lpp. Cena ~9 Ls.

Apraksts

Grāmata apraksta tās govju šķirnes, kas cēlušās no britu govju šķirnēm.

Grāmata "Liellopi. Šķirnes un menedžments". Autors: William Housman   Izdota 2010.gadā    Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 320 lpp.  Cena 25 Ls.

Apraksts

Grāmatā aprakstītas populārākās govju šķirnes, kā arī sniegtas ziņas par pareizu govju audzēšanu un kopšanu.

Grāmata "Liellopi, to šķirnes, menedžments un slimības"Autors:Society for the Diffusion of Useful Knowledge (Lielbritānija). Izdevējs:BiblioBazaar (2009).Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 612 lpp. Cena ~26 Ls.

Apraksts

Bieza grāmata ar ļoti daudz informācijas- par šķirnēm, to audzēšanu, kopšanu un slimībām. Noderēs govju īpašniekiem, kuri vēlas zināt par saviem lopiņiem visu.

Grāmata "Praktisks gids govju audzēšanā". Autors:Kat Bazeley (Author), Alastair Hayton Izdevējs: The Crowood Press Ltd (2007).Grāmata angļu valodā, cietajos vākos,192 lpp. Cena ~20Ls

Apraksts

Grāmatu ir sarakstījuši divi praktizējoši veterinārārsti, kuri lasa arī lekcijas Lielbritānijas augstskolās. Grāmata rakstīta no vetārstu redzēs punkta, iekļaujot vairāku desmitu gadu garu pieredzi darbā ar piena un gaļas govīm.

 

Grāmata "Viens gads govju fermā". Autors: Richard Cornock.. Izdevējs: Amberley Publishing (2010). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 96 lpp.Cena ~16 Ls.

Apraksts

Grāmata par reālu dzīvi lauku fermā. viena gada garumā

Grāmata "Govju uztura prasības". Autors:Subcommittee on Dairy Cattle Nutrition, Committee on Animal Nutrition , National Research Council. Izdevējs: National Academies PressGrāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 450 lpp.Cena ~45 Ls

Apraksts

Grāmatā sniegtas uz zinātnes atziņām balstīta informācija par pareizu govju ēdināšanu. Pievienota arī vienkārša kompjūterprogramma, kas palīdzēs praktiski piemērot sniegto informāciju. Grāmatā sniegtas ziņas par ēdināšanas īpatnībām atsevišķu slimību gadījumos,kā arī atsevišķu fizioloģisko stāvokļu gadījumos(grūsnība, teļu barošana utt.)

 

Grāmata"Govs. Veselībā un slimībās". Autors:George Harold Conn . Izdevējs:BiblioBazaar (2009)Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, Cena ~22 Ls

Grāmata "Liellopu medicīna. Slimības un kopšana". Autors:A. H. Andrews, R. W. Blowey, H. Boyd, R. G. Eddy.Izdevējs:Wiley-Blackwell (2003). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 1232 lpp. Cena ~200 Ls.

Apraksts

Pins liellopu slimību un to ārstēšanas apraksts, ieskaitot ķirurģiju, infekcijas un nelipīgās slimības, mākslīgo apsēklošanu un apgrūtinātas dzemdības.

Grāmata "Liellopu slimības". Autors:Thomas Divers, Simon Peek. Izdevējs:Saunders (2007). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 704 lpp. Cena~100 Ls.

Apraksts

Grāmatā sniegts pilns un detalizēts govju slimību apraksts ar ārstēšanas metodēm. Grāmatu ir sarakstījuši veterinārārsti ar doktora grādu.

Grāmata "Krāsains liellopu slimību un veselības traucējumu atlass". Autors: Roger Blowey, A. David Weaver. Izdevējs:Mosby (2003). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 272 lpp. Cena~92 Ls.

Apraksts

Grāmatā ir vairāk nekā750 attēlu par dažādām liellopu slimībām. Atlasu plaši izmanto veterinārmedicīnas studenti, govju īpašnieki, praktizējošie vetārsti. Autors ir  vairāk kā 20 gadus strādājis kā pasniedzējs universitātēs,mācot studentiem lielo dzīvnieku slimības. Noteikti nenožēlosiet izdoto naudu.

Grāmata "Liellopu īpašnieka veterinārā rokasgrāmata". Autors: Chris Watson. Izdevējs:The Crowood Press Ltd (2009). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 192 lpp. Cena~27 Ls.

Apraksts

Autors ir vetārsts, kurš visu savu mūžu ir pavadījis strādājot ar liellopiem. Grāmatā uzsaktāmā veidā aprakstītas izplatītākās saslimšanas un to ārstēšana. Lielisks palīgs govju īpašniekiem 

Grāmata "Gids govs dzemdībās". Autors: Heather Smith-Thomas . Izdevējs:Storey (2008). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos,325 lpp. Cena ~ 20 Ls

Apraksts

Govju īpašņiekiembieži nākas saskarties ar govs dzemdībām, bieži nākas palīdzēt tām ne tikai tāpēc, ka vetārts nav pieejams, bet arī tāpēc,ka bieži vien govju īpašieki, pareizi rīkojoties var viegli tikt galā paši, neizdodot lieku naudu par vetārsta vizīti. Grāmata apraksta pareizu dzemdību norisi, iespējamos apgrūtinājumus, sniedz informāciju par to kā rīkoties attiecīgās situācijās. Grāmata sniedz ieskatu arī pirms- un pēc- dzemdību periodā, liekot uzsvaru uz to,ka teļa turpmākā dzīve parasti ir atkarīga no veselīga un pareiza tās sākuma.