zirgu grāmatas

There are no translations available.

Visas šajā sadaļā uzskaitītās un aprakstītās grāmatas jūs varat nopirkt, uzspiežot uz grāmatas attēla. Tādējādi jūs tiksiet  pārvirzīts uz grāmatas pārdevēja-drošu mājas lapu, kur, aizpildot visas pieprasītās ailes, varēsiet  grāmatu iegādāties. Ja rodas grūtības grāmatas iegādē, nesaprotat grāmatas pārdevēja mājas lapā sniegtās ziņas vai vēlaties noskaidrot,kāpēc norādītā cena ir aptuvena, lūdzu apmeklējiet sadaļu - Kā nopirkt

 Iejāde

 

"101 zirgu vingrinājumi" (101 horsemanship exercises). Vadlīnijas, lai uzlabotu zirga pārliecību, sapratni, koncentrēšanās spēju un paklausību-gan zem sedliem, gan laukumā. Balstīta uz to, kā zirgs domā un atbild uz trenniņos uzdoto. 101 vingrinājums palīdzēs tikt galā ar problēmām. Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 224 lpp. Cena 18 euro +pasta izdevumi. 

Zirgu veselība

 Colin Vogel "Zirgu veselības bībele", 2005.gads, Informācija par biežāk sastopamajām zirgu veselības problēmām un to iespējamiem cēloņiem un ārstēšanu. Mīkstajos vākos, 190 lpp, Cena ~78 euro

 "Zirgu nagu kopšana", mīkstajos vākos, 160 lpp.2009.gads. Cherry Hill. Cena ~15 euro+ pasta izdevumi

 Grāmata"Zirgu īpašnieku gids nagu kopšanā", mīkstajos vākos, 317 lpp. Cena ~29 euro+ pasta izdevumi

 

"Jātnieks un zirgs=1" 

Jāšanas psihologs Eckart Meyners un Hannes Muller-galvenais vācu jāšanas skolas trenneris stāsta, kā  jāšanu padarīt par trīsdimensiju dialogu.Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 200 lpp. Cena ~22 EUR 

Grāmata "Zirgu un poniju enciklopēdija". Autors: Catherine Austen, Sarah Gorrie, Pippa Roome , Nicola Jane Swinney. Izdevējs:Flame Tree Publishing (2008). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 352 lpp. Cena ~19 euro.

Apraksts

Enciklopēdija par zirgiem un ponijiem ar sīku aprakstu un attēliem. Iekļautas apmērām 200 zirgu šķirnes, biežāk sastopamās saslimšanas, kopšanas ABC, barošanas pamati.

Zirgu šķirnes

Grāmata "Zirgu šķirņu gids". Autors: Andrea Fitzpatrick. Izdevējs:Lorenz Books (25.03. 2010). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 448 lpp. Cena ~22 euro.

Apraksts

Grāmatā aprakstītas gandrīz visas pasaules zirgu šķirnes kopā ar vairāk nekā 600 skaistām fotogrāfijām. šķirņu aprakstos ietvertas ziņas par katras šķirnes nepieciešamībām un vajadzībām, kā arī īsa to vēsture. Lieliska dāvana zirgu mīļotājiem.

Grāmata "96 Ziemeļamerikas zirgu šķirnes". Autors: Judith Dutson, Bob Langrish. Izdevējs: Storey Publishing (2005). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 416 lpp. Cena ~39 euro. 

Apraksts

Krāšņa grāmata ar ļoti skaistām bildēm. Apraksta Ziemeļamerikas zirgu šķirnes.

 

Grāmata "Zirgu un poniju šķirnes".Autors:Sandy Ransford, Bob Langrish . Izdevējs:Kingfisher Books Ltd (01.04.2007). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos,64 lpp. Cena~ 9 euro.

Apraksts

Grāmatas autore ir pazīstama bērnu grāmatu autore Lielbritānijā. Autore dzīvo Velsā kopā ar savu zirgu un ponijiem un ir aprakstījusi šajā grāmatā gandrīz visas pasaules šķirnes bērniem saprotamā valodā. Grāmatā ievietotas pasaules slavenā zirgu fotogrāfa fotogrāfijas. Tāir domāta jaunajiem zirgu un poniju entuziastiem.

 

 Grāmata "Vieglo šķirņu zirgi: šķirnes un menedžments". Autors: William Charles Arlington Blew . Izdevējs:BiblioBazaar (21.08.2008). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos,288 lpp. Cena ~30 euro.

Apraksts

 Grāmatā aprakstītas tā saucamo vieglo šķirņu zirgu šķirnes, to īpatnības, veselības un turēšanas apraksti. Pievienotas virkne fotogrāfiju, kas raksturo katru šķirni.

 

 Grāmata "Smago zirgu šķirnes un to menedžments". Autors:Herman Biddell. Izdevējs:BiblioBazaar, LLC (10.02.2010). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, drukāta ar lieliem burtiem, 294 lpp. Cena ~26 euro.

Apraksts

Sniegtas ziņas par smago zirgu šķirnēm un pareizu to kopšanu un audzēšanu.

 

"Zirgi-šķirnes, kultūras, tradīcijas" Grāmata cietos vākos, izdota 2011.gadā. Autors Susana Cottica Luca Paparelli. Ar krāsainu attēlu palīdzību parādītas dažādu šķirņu atšķirības un pazīmes. 272 lpp. Cena ~9 euro

Grāmata "Zirgu medicīnas bizantiešu enciklopēdija". Autors:Anne McCabe. Izdevniecība:OUP Oxford (26.04.2007) Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 280 lpp. Cena ~90 Ls.

Apraksts

Grāmata par bizantijas laika medicīnu, īpašu akcentu veltot zirgu ārstēšanai un maģijai. Autore izskatījusi milzum daudz vēsturisko manuskriptu, dod iespēju arī lasītājam uzzināt par zirgiem vēstures perspektīvā.

Grāmata "100 veidi kā uzlabot savu jāšanas prasmi". Autors:Susan McBane. Izdevējs:David & Charles (29.06.2006.). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 160lpp. Cena:~14 Ls.

Apraksts

Grāmatā ietvertas vairāk kā 100 visbiežāk pieļautās kļūdas jājot ar zirgu. Autors papildinājis tekstu ar daudz fotogrāfijām, kurās pārsvarā parādītas nepareizās pozas un kļūdas, ko jātnieks pieļauj. Tāpat ir sniegtas norādes, kā attiecīgais vingrinājums ir jāizdara pareizi.

 

 Grāmata "Kā iegūt pēc iespējas vairāk no jāšanas stundām". Autors: Michael W. Smith. Izdevējs: Storey Books (2002). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 160 lpp. Cena~15 Ls.

Apraksts

Grāmatā sniegta informācija par to, kā izmantot trennera mācīto, balstoties uz savām zināšanām. Aprakstīts,kā pareizi zirgu hordot, iejāt, apmācīt. Kas jāzina par drošības apsvērumiem darbā ar zirgu un biežākajām kļūdām.

 

 Grāmata "Sākt mācīties jāt, kad esi pieaugušais". Autors: Diana Delmar. Izdevējs:Storey Books ( 2003). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 160 lpp. Cena ~15 Ls.

Apraksts

Kā zināms, pieaugušie visu iemācās daudz grūtāk nekā bērni, tai skaitā, jāšanu uz zirga. Tomēr tas nav neiespējams, tāpēc šajā grāmatā aprakstīts viss tas, par ko parasti bērni neaizdomājas, bet kas parasti nomoka pieaugušos pirms tie sāk mācīties jāt. Kuru stalli izvēlēties, kādu apģērbu vilkt un pirkt, kas ir pamata zināšanas pirms dodies pie zirga utt.

 

 Grāmata "Zirgs nekad nemelo". Autors:Mark Rashid. Izdevējs:David & Charles (2004). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 198 lpp. Cena~12 Ls.

Apraksts

Autors māca kā izplatīto pieņēmumu par to, ka jātniekam jākļūst par zirga "alfa tēviņu"t..i., aktīvo līderi, viegli apgāž autora teorija par "pasīvo līderi". Autors apraksta,kā izmantot zirgu bara instinktus, lai aktīvi nedominējot, panāktu vēlamo pretreakciju no zirga. Grāmata zirgu pazinējiem. Noderēs, lai apgāztu vai apstiprinātu katra paša jātnieka teoriju par attieksmi pret zirgu.

 

 Grāmata "101 vingrinājumi zirgam un jātniekam". Autors: Jaki Bell , Andrew Day. Izdevējs:David & Charles (2008). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 224 lpp. Cena ~12 Ls.

Apraksts

Grāmata solipa solim māca kā apgūt arvien jaunus vingrinājumus. Apraksta,kādas var būt kļūdas izdarot vienu vai otru vingrinājumu un kā no tām izvairīties. Autors ir izbijis augsta līmeņa jātnieks, ka stagad trennē jaunos iejādes jātniekus.

Grāmata "101 vingrinājums iejādē". Autors: Jec Aristotle Ballou. Izdevējs:Storey Books(2005). Grāmata angļu valodā, spirāles iesējumā, 240 lpp. Cena-~17 Ls.

Apraksts

Grāmatā aprakstīti vingrinājumi sākot no iesācēja līmeņa līdz pat olimpisko spēļu līmenim. Aprakstīti vingrinājumi gan jātniekam, gan zirgam. Virkne fotogrāfiju atspoguļo aprakstīto bildēs.

 

 Grāmata"101 vingrinājumi konkūrā". Autors: Linda L. Allen, Dianna R. Dennis. Izdevējs:David & Charles (2006). Grāmata angļu valodā,mīkstajos vākos, 192 lpp. Cena ~15 Ls.

Apraksts

Autore Linda ir piedalījusies top sacensībās gan ASV,Kanādā, gan Eiropā, ir piedalījusies arī Olimpiskajās spēlēs. Grāmatā aprakstīti vingrinājumi jātniekiem sākot no iesācēja līmeņa, līdz pat profesionālim.

 

 

 

 Grāmata "Zirgu veselības pamati. Praktisks gids izplatītākajās zirgu slimībās". Autors:Kieran O'Brien. Izdevējs: David & Charles(2007). Grāmata angļu valodā,cietajos vākos, 16 lpp. Cena ~18Ls.

Apraksts

 Autors- veterinārārsts, kurš praktizē zirgu sfērā, kā arī ir izbijis pasniedzējs augstskolā, sniedz informāciju par īzplatītākajām zirgu saslimšanām un ar tām saistītajām zināšanām, kuras būtu nepieciešamas zirgu īpašniekiem. Autors ikdienā sastopas ar 8 bieži izplatītiem zirgu slimību simptomiem un uz tiem tad arī ir bāzēta visa grāmata. Teksts ir viegli saprotams,papildināts ar daudz fotogrāfijām un detalizētiem aprakstiem.

 

 Grāmata "Pirmā palīdzība jūsu zirgam". Autors: Anna Rush. Izdevējs:David & Charles Publishers(2008). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 160 lpp. Cena~18 Ls.

Apraksts

Grāmatā aprakstītas virkne situāciju,kad nepieciešama ātra saimnieka rīcība,lai novērtsu sava zirga nāvi vai smagu saslimšanu. Doti padomi kā rīkoties katrā situācijā-sākot no ikdienas nelielām traumām līdz pat smagiem ceļu satiksmes negadījumiem. Aprakstīts profesionālā valodā - kas jādara zirga īpašniekam uzreiz, pirms veterinārārtsa ierašānās. Klāt pievienotas fotogrāfijas, kas parāda tieši kā jāveic viena vai otra manipulācija. Grāmata palīdzēs samazināt spriedzi, ko izjūt katrs zirga saimnieks nezināšanas dēļ-tiek doti skaidrojumi, kad un kāpēc jāsauc veterinārārsts,kad saimnieks var tikt galā pats.

 

 Grāmata "No A līdz Z par zirgu veselības problēmām un slimībām". Autors: Tim Hawcroft. Izdevējs: Ringpress Books Ltd (1993). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 308 lpp.

Apraksts

Grāmatā sniegts zirgu slimību un dažādu veselības problēmu apraksts. Grāmatā ir daudz labu fotoattēlu, kas ļauj zirga īapšniekam identificēt attiecīgo kaiti un rīkoties. Ir dotas ziņas arī par normāliem zirgu veselības rādītājiem. Grāmata domāta zirgu un staļļu īpašniekiem.

 

 Grāmata "Zirgu veselība". Autors: DG Powell , SG Jackson . Izdevējs:Wiley-Blackwell (1992). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 336 lpp.

Apraksts

Longmaņa veterinārā grāmata. Grāmata par zirgu slimībām. Izmantojama arī profesionāļiem un studentiem,kas apgūst zirgu slimības.

 

 Grāmata "Zirgu respiartoro problēmu skaidrojums". Autors: David W., DVM Ramey .Izdevējs:Kenilworth Press Ltd (2006). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos. Cena~15 Ls.

Apraksts

 Zirga respiratorās slimības ir vienas no izpaltītākajām pasaulē. Sniegti skaidrojumi diferenciāldiagnostikai un ārstēšanai. Grāmata būs noderīga gan zirgu īpašniekiem, gan veterinārārstiem.

 

Grāmata "Viss par laminītu". Autors:Ric Redden. Izdevējs:Blood-Horse,The,U.S.(1998). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 141 lpp. Cena ~17 Ls

Apraksts

Grāmatā sniegtas detalizētas ziņas par izplatītu zirgu slimību-laminītu.Kā to ārstēt, kā novērst tā rašanos. Profesionāļa grāmata profesionāļiem.

Grāmata "Amerikāņu rikšotājs. Kā trennēt un braukt". Autors: Hiram Washington Woodruff. Izdevējs:BiblioBazaar (2009). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 416 lpp. Cena ~25 Ls.

Apraksts

Grāmatā tiek aprakstīts vienas zirgu šķirnes- amerikāņu rikšotāja specifiskās trennēšanas metodes un viss pārējais, kas saistīts ar šo sporta veidu- rikšotājiem.

Grāmata "Rikšotāju apmācība". Autors:Charles Marvin. Izdota 2010.gada februārī. Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 388 lpp. Cena ~25 Ls.

Apraksts

Grāmatā sniegts apraksts- kā pareizi trennēt un apmācīt rikšotāju šķirņu zirgus.

Grāmata "Braukšanas sports". Autors: Amanda Saville. Izdevējs:Kenilworth Press Ltd(2007). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 192 lpp. Cena ~22Ls.

Apraksts

Grāmata par sporta veidu-braukšanu ratos. Kā apmācīt pareizi zirgu, kā sagatavoties maratonam un meistarības braucieniem. Noderēs tiem, kas nodarbojas ar šo sporta veidu un vēlas sasniegt panākumus 

Grāmata "Zirgi. 30 000 gadi mākslā". Autors: Tamsin Pickeral . Izdevējs:  Merrell Publishers(2009). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 287 Lpp.

Apraksts

Grāmatā aprakstīts kā zirgi atspoguļoti mākslā no pašiem cilvēces pirmsākumiem- alu laimkmeta ,līdz pat mūsdienām. Grāmatā vairāk nekā 250 dažādu attēlu, kas uzskatāmi parāda rakstīto. Grāmata derēs gan zirgmīļiem, gan mākslas izzinātājiem.

Grāmata "Zirgi". Autors: Yann Arthus-Bertrand , Jean-Louis Gouraud . Izdevējs:Thames & Hudson(2007). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 336 lpp. Cena ~17 Ls.

Apraksts

Brīnumskaistu fotogrāfiju grāmata. Zirgi pozē kopā ar cilvēkiem, kā arī virkne bilžu uzņemtas dabā.Grāmata zirgu, mākslas un foto mīļotājiem. Noderēs arī jaunajiem fotogrāfiem-kā piemērs un mācību grāmta par pareizu zirgu bildēšanu.

Grāmata "Zirgu brīnumi". Autors: Brad Steiger ,Sherry Hansen Steiger . Izdevējs: Adams Media Corporation (2008). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 272 lpp. Cena~12 Ls.

Apraksts

Patiesi stāsti par brīnumiem, ko rada  zirgi. Iedvesmojoši katram zirgmīlim.

 Grāmata "Zirga izvēlēts". Autors: Susan Richards. Izdevējs: Constable (2008). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 256 lpp. Cena ~11 Ls.

Apraksts

Grāmata par zirga un cilvēka mīlestību.

 

Grāmata "Iejādes skola". Autors: Britta Schoffmann. Izdevējs: J.A.Allen & Co Ltd (2009). Grāmata angļu valodā, cietos vākos, 208 lpp. Cena ~15 Ls.

Apraksts

Grāmata par zirga kustībām un galvenie ieteikumi,ko sniedz olimpisko spēļu dalībniece-.Isabell Werth. Viens no galvenajiem jautājumiem, ar ko parasti saskaras jātnieks ir-kāpēc jāveic šī kustība, kāpēc jāvirzās ar plecu uz iekšu utt.Nesaprotot kāpēc, ir grūti pareizi veikt attiecīgās kustības. Isabel Werth- daudzkārtēja olimpisko spēļu dalībniece sniedz atbildes uz šiem kāpēc jautājumiem un skaidro pamatojumu par vairāk nekā 100 kustībām.

 

Grāmata "Iejāde realitātē". Autors: Carl Hester.Polly Ellison Izdevējs: Kenilworth Press Ltd(2004). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 120 lpp. Cena ~15 Ls.

Apraksts

Grāmatā sniegti ietekumi no Grand Prix uzvarētāja. Grāmatā daudz ilustrāciju un shēmu ar padomiem par sekmīgu iejādi.

 

Grāmata "Sekmīgs iejādes sacensību dalībnieks". Autors: Debby Lush Izdevējs: .A.Allen & Co Ltd(2009). Grāmata angļu valodā, mīkstajos vākos, 192 lpp. Cena ~20 Ls.

Apraksts

Vai jūsu atzīmes iejādes sacensībās ir pietiekami augstas?Vai esat labs jātnieks, bet ne visai veicas sacensībās?Grāmatā sniegti padomi, kā iegūt labas sekmes sacensībās līdz pat vidējās balvas līmenim.

 

Grāmata "Karš-klasiskā iejāde pret moderno ". Autors: Gerd Heuschmann Izdevējs: .A.Allen & Co Ltd(2007). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 144 lpp. Cena ~15 Ls.

Apraksts

Grāmata par dažādām iejādes jāšanas skolām- tradicionālo un moderno. Kā novērst pretrunas.

 

Grāmata "Eiropas klasiskās iejādes skola. Vīne. Heresa. Lisabona ". Autors: Alain Lauriox Henry GuillaumeIzdevējs: .Cadmos Equestrian(2009). Grāmata angļu valodā, cietajos vākos, 208 lpp. Cena ~30 Ls.

Apraksts

Izcilu fotogrāfiiju un aprakstu grāmata no ievērojamākām Eiropas iejādes skolām. Tiem, kas aizraujas ar zirgiem, iejādi un skaistām zirgu fotogrāfijām.